پست الکترونیک : info@neginasal.com
تلفن تماس : ۰۳۱۴۶۴۰۰۰۱۰
خواص فندق را فراموش نکنید

با مصرف فندق پوستی جوان داشته باشید یک فنجان مغز فندق می تواند نزدیک به ۸۰ درصد نیاز هر روز بدن تان به ویتامین E را برآورده کند. علاوه بر…

با مصرف فندق پوستی جوان داشته باشید

یک فنجان مغز فندق می تواند نزدیک به ۸۰ درصد نیاز هر روز بدن تان به ویتامین E را برآورده کند. علاوه بر این فندق ویتامین A و C بدن ما را تامین می کند که به عنوان آنتی اکسیدان شناخته می شوند که رادیکال های آزاد را از سلول های پوست خارج می کند و یکی از تاثیرات آن حفظ جوانی و پیشگیری از چین و چروک پوست می باشد و در نهایت نشانه های پیرشدن را دیرتر بر روی پوست نشان می دهند.

با مصرف فندق پوستی لطیف و درخشان داشته باشید

فندق این مغز ارزشمند همانطور که گفته شد دارای میزان فراوانی ویتامین E می باشد،این ویتامین به اضافه چربی طبیعی این مغز باعث می شود پوست رطوبت خود را حفظ کند و مثل نرم کننده پوست عمل کرده و پوست همیشه نرم و درخشان باشد و همچنین اثرات چربی را از روی پوست ناپدید می کند.

فندق یک میان وعده برای رژیمی ها

خوراکی های مضر و بدون فایده را رها کنید و چند عدد فندق یا بیسکویت فندقی را به عنوان میان وعده انتخاب کنید تا در زمان کم کردن وزن خودتان طعم یک خوراکی خوشمزه و سالم را حس کنید. فقط ۳۰ گرم فندق در حدود ۱۸۰ کالری در اختیار بدن شما قرار می دهد و شما بهتر است این خوراکی سالم را پیش از غذا میل نمایید تا جلوی پرخوری تان را بگیرد ولی حتما به یاد داشته باشید بیشتر از مقدار پیشنهاد شده فندق مصرف نکنید.

گروه بندی مقالات
برچسب ها
تماس با ما نشانی : اصفهان ، شهرک صنعتی هرند ، حدفاصل خیابان نگین 1 و 2 تلفن تماس : ۰۳۱-۴۶۴۰۰۰۱۸ پست الکترونیک : info@neginasal.com
فرم تماس با ما

فرم تماس