پست الکترونیک : info@neginasal.com
تلفن تماس : ۰۳۱۴۶۴۰۰۰۱۰
چند نکته که باید در مورد تغذیه هنگام مطالعه بدانید

یکی از مهمترین دلایل اثر گذاری رژیم غذایی غنی از کربوهیدرات و کم چربی در کم کردن وزن این می باشد که مواد سرشار از کربوهیدرات پیچیده می تواند حس…

یکی از مهمترین دلایل اثر گذاری رژیم غذایی غنی از کربوهیدرات و کم چربی در کم کردن وزن این می باشد که مواد سرشار از کربوهیدرات پیچیده می تواند حس سیری را در وجود فرد ایجاد کند. یکی از مهمترین دلایل اثر گذاری رژیم غذایی غنی از کربوهیدرات و کم چربی در کم کردن وزن این می باشد که مواد سرشار از کربوهیدرات پیچیده می تواند حس سیری را در وجود فرد ایجاد کند.

رابطه بدن انسان با تغذیه سالم به طور واضح مشخص است و هرچه مواد غذایی سالم تری مصرف کنید،بدنتان عملکرد بهتری خواهد داشت. مغز مهمترین قسمت فعال در زمان مطالعه می باشد،درنتیجه مصرف مواد خوراکی سالم در زمان مطالعه می تواند بیشترین بازده را بر روی مغز شما داشته باشد.

در این مطلب چند نکته در مورد اهمیت نوع تغذیه هنگام مطالعه گفته میشود.
۱-در زمان مطالعه نباید زیاد سیر شده باشید و نه احساس گرسنگی داشته باشید،بلکه پیشنهاد می شود قبل از شروع به مطالعه یک لیوان آب میوه و چند عدد بیسکویت میل نمایید.بیسکویت شهد خرما می تواند انرژی بسیار خوبی را در زمان مطالعه برایتان برآورده کند.

۲-تا جایی که برایتان امکان دارد پیش از مطالعه و بعد از مطالعه مواد خوراکی غنی از کلسیم و فسفر مصرف کنید.مواد خوراکی مانند شیر،بادام و گردو سرشار از فسفر و کلسیم هستند.

گروه بندی مقالات
برچسب ها
تماس با ما نشانی : اصفهان ، شهرک صنعتی هرند ، حدفاصل خیابان نگین 1 و 2 تلفن تماس : ۰۳۱-۴۶۴۰۰۰۱۰ پست الکترونیک : info@neginasal.com Avandfamily
نمایندگی های فعال
  • امورنمایندگان
  • فروش اصفهان :
    خیابان آپادانا اول ، روبروی اداره برق ، فروشگاه آوند
    تلفن :09137369758
فرم تماس با ما

فرم تماس